Magyar Kupa: Bőnyben a Honvéd

2018. szeptember. 04., 11:06   |    

Magyar Kupa: Bőnyben a Honvéd

Az MLSZ-ben megtartották a Magyar Kupa 6. fordulójának párosítását. Az országos főtáblán nyolc megyei együttes szerepel.

A Magyar Kupa-főtábla első fordulójának hivatalos játéknapjai szeptember 22., szombat és 23., vasárnap. Ahol nincs villanyvilágítás, ott legkésőbb 15 óra lehet a kezdésidőpont.
A párharcoknál mindig az alacsonyabb osztályú együttes a pályaválasztó. Ha azonos osztályú ellenfelekről van szó, akkor az elsőként kihúzott csapat lesz hazai pályán.
A párharcok egy meccsen dőlnek el. Ha a rendes játékidő végén döntetlen az állás, kétszer tizenöt perces hosszabbítás, valamint szükség esetén tizenegyespárbaj következik. A főtábla első körében 128 csapat érdekelt.

Az NB I-es csapatok mérkőzései
Szegedi VSE (Csongrád megye I.)–Ferencváros
Bátaszék (Tolna megye I.)–Újpest
Cigánd (NB III)–Mol Vidi
BKV Előre (NB III)–DVSC
ESMTK (NB III)–DVTK
Komárom VSE (NB III)–Puskás Akadémia FC
Csepel FC (NB III)–Haladás
Bőny (Győr-Moson-Sopron megye II.)–Honvéd
Siklós (Baranya megye I.)–Paks
Fővárosi Vízművek (Budapest I.)–Mezőkövesd
Tállya (NB III)–MTK
Szolnoki MÁV (NB III)–Kisvárda

A 6. forduló teljes párosítása
Körösladányi MSK/Jamina SE (Békés megye I.)–Budaörs (NB II)
Szegedi VSE (Csongrád megye I.)–Ferencváros (NB I)
Bátaszék (Tolna megye I.)–Újpest (NB I)
Cigánd (NB III)–Mol Vidi (NB I)
Bonyhád VLC (Tolna megye I.)–Budafok (NB II)
Bőny (Győr-Moson-Sopron megye II.)–Budapest Honvéd (NB I)
Király SZE (Vas megye I.)–Kaposvári Rákóczi (NB II)
Kozármisleny (NB III)–ETO FC Győr (NB II)
Fegyvernek Városi SE (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Monor (NB II)
Gyöngyöshalász SE (Heves megye I.)–Gyirmót FC Győr (NB II)
BKV Előre (NB III)–DVSC (NB I)
Szekszárd UFC (NB III)–Dorogi FC (NB II)
Berkenye SE (Nógrád megye I.)–Duna Aszfalt TVSE (NB II)
Komáromi VSE (NB III)–Puskás Akadémia (NB I)
Sárrétudvari KSE (Hajdú-Bihar megye I.)–ZTE (NB II)
Tállya KSE (NB III)–MTK (NB I)
Fűzfői AK (Veszprém megye I.)–Soroksár (NB II)
1908 SZAC Budapest (Budapest I.)–Békéscsaba (NB II)
Szolnoki MÁV (NB III)–Kisvárda (NB I)
Hódmezővásárhely (NB III)–Vác (NB II)
Nagykőrösi Kinizsi (Pest megye I.)–Vasas (NB II)
Csepel FC (NB III)–Haladás (NB I)
Nyírbátor (NB III)–Nyíregyháza (NB II)
ESMTK (NB III)–DVTK (NB I)
SZEOL (NB III)–Balmazújváros (NB II)
FC Hatvan (Heves megye I.)–Ceglédi VSE (NB II)
Jászberény (NB III)–Mosonmagyaróvár (NB II)
Putnok (NB III)–Csákvár (NB II)
Siklós (Baranya megye I.)–Paks (NB I)
Szeged-Grosics Akadémia (NB III)–Siófok (NB II)
Fővárosi Vízművek SK (Budapest I.)–Mezőkövesd (NB I)
PMFC (NB III)–Kazincbarcika (NB II)
Jánoshalmi FC (Bács-Kiskun megye I.)–Füzesgyarmati SK (NB III)
Eger SE (NB III)–Dunaújváros (NB III)
Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megye I.)–Ózdi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)
Szarvasi FC (Békés megye I.)–Debreceni EAC (NB III)
Felsőtárkány (Heves megye I.)–Ménfőcsanak (NB III)
Nagykanizsa (NB III)–Iváncsa (NB III)
Lipót (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Kecskeméti TE (NB III)
Viadukt SE Biatorbágy (Pest megye I.)–Balatonfüred (Veszprém megye I.)
Dunaharaszti MTK (NB III)–Szentlőrinc SE (NB III)
Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.)–Mezőfalva MEDOSZ SE (Fejér megye I.)
Öttevény (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Gyöngyösi AK (NB III)
Tordas SE (Fejér megye I.)–Sényő (NB III)
RKSK (NB III)–THSE-Szabadkikötő (NB III)
PTE PEAC (Baranya megye I.)–FC Ajka (NB III)
Hévíz SK (Zala megye I.)–Pápai Perutz FC (NB III)
Kalocsai FC (Bács-Kiskun megye I.)–Ibrány SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)
Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)–TARR Andráshida SC (NB III)
Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)–Hajdúböszörményi TE (Hajdú-Bihar megye I.)
Edelényi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sárvár FC (NB III)
Gesztelyi FCE (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sajóbábony SE (NB III)
Dabas (NB III)–SBTC (NB III)
Tiszafüred (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Dabas-Gyón FC (Pest megye I.)
Úrkút Sportkör (Veszprém megye I.)–Balatonlelle (Somogy megye I.)
Sárisápi Bányász SE (Komárom-Esztergom megye I.)–Vecsési FC (Pest megye I.)
Csesztreg (Zala megye I.)–Makó FC (NB III)
Jánossomorja (Győr-Moson-Sopron megye I.)–III. Kerületi TVE (NB III)
BVSC-Zugló (Budapest II.)–Érdi VSE (NB III)
Kecskeméti LC (Bács-Kiskun megye II.)–Körmendi FC (Vas megye I.)
Ikarus-Maroshegy (Fejér megye I.)–Taksony SE (NB III)
Schott Lukácsháza (Vas megye I.)–Balassagyarmati VSE (Nógrád megye I.)
Tiszasziget SE (Csongrád megye I.)–Thermálfürdő Tiszaújváros (NB III)
Nagyatádi FC (Somogy megye I.)–Pénzügyőr (NB III)

(forrás: nso.hu)


Címkék:

További hírek

Bajnokság
A hétvégi program (november 17-18.)

2018-11-16 13:24:23

A hétvégi program (november 17-18.)

A megyei csapatokat érintő bajnokságok eredményei.

Bajnokság
Közös gyász a szurkolókkal

2018-11-15 15:31:58

Közös gyász a szurkolókkal

Tegnap tartotta első, érthetően szomorú edzését a múlt vasárnapi tragédia óta a csornai futballcsapat.

Bajnokság
Haláleset miatt szakadt félbe a Csorna-Lébény focimeccs

2018-11-12 10:14:49

Haláleset miatt szakadt félbe a Csorna-Lébény focimeccs

Hétvégén mérkőzés közben rosszul lett majd, elhunyt Sipőcz Tamás, a Csorna 28 esztendős labdarúgója.

Bajnokság
A hétvégi eredmények (november 10-11.)

2018-11-09 15:26:42

A hétvégi eredmények (november 10-11.)

A megyei csapatokat érintő bajnokságok eredményei.

Értesítők, információk

2018-11-06 14:27:05

Fegyelmi határozat (november 6.)

Szponzorok