Kupafordulóval kezdődik az ősz

2018. augusztus. 02., 13:16   |    

Kupafordulóval kezdődik az ősz

Augusztus első hétvégéjén megkezdődnek a Magyar Kupa területi selejtezői és fordulót rendeznek a Keglovich Megyei Kupában is.

A Magyar Kupa területi selejtezőjének első fordulóban húsz megyei együttes méri össze tudását. A három körből álló területi selejtezőből négy csapat jut majd az országos táblára.
A párosítás, augusztus 4., szombat, 18 óra: SFAC–Lipót, SC Sopron–Hegyeshalom. Augusztus 5., vasárnap, 18 óra: Koroncó–Győrszentiván, Jánossomorja–Bácsa, Öttevény–Nyúl, Bőny–Hegykő, Pannonhalma–Gönyű, Kapuvár–Csorna, Abda–Fertőszentmiklós, Lébény–Beled.
A további selejtezők időpontjai, 2. forduló: augusztus 8., 18.00. 3. forduló: augusztus 15., 18.00.
Hétvégén elkezdődnek a Keglovich László Megyei Kupa küzdelmei is, az első forduló mérkőzéseit – három kivételével – augusztus 5-én, 18 órakor tartják. A második fordulót augusztus 22-én rendezik.
Az első forduló párosításai, augusztus 4., szombat: Mecsér–Répcementi SE, 15.00, Bogyoszló–Rábaszentandrás, 16.00, Himod–Fertőd, 18.00. Augusztus 5., vasárnap, 18.00: Újkér–Iván, SVSE–Fertőrákos, Harka–Ágfalva, Egyházasfalu–Sopronkövesd, Agyagosszergény–Fertőendréd, Nagylózs–Lövő, Sarród–Pereszteg, Csapod–Nagycenk, Zsira–Répcevis, Sopronhorpács–Petőháza, Rábakecöl–Vitnyéd, Babót–Veszkény, Kisfalud–Mihályi, Osli–Kópháza, Farád–Rábapordány, Rábatamási–Rábapatona, Jobaháza–Enese, Szil–Bősárkány, Magyarkeresztúr–Kóny, Vág–Szany, Egyed–Rábacsécsény, Csikvánd–Bágyogszovát, Rábaszentmihály–Győri Cápák, Ikrény–Kunsziget, Gyarmat–DAC, Felpéc–Kajárpéc, Gyömöre–Tét, Győrszemere–Győrsövényház, Pázmándfalu–Börcs, Sokorópátka–Pápateszér, Markotabödöge–MITE, Tényő–Győrújbarát, Dunaszentpál–Dunakiliti, Bezi–Károlyháza, Bakonyszentkirály–Győrasszonyfa, Veszprémvarsány–Bakonyszentlászló, Győrladamér–Püski, Écs–Győrújfalu, Győrság–Nagyszentjános, Bajcs–Nagyszentjános, Bajcs–Dunaszeg, Mosonudvar–Mosonszolnok, Újrónafő–Máriakálnok, Dunasziget–Bezenye, Várbalog–Halászi, Kimle–Hédervár, Mosonszentmiklós–Vámosszabadi, Mezőörs–Győrzámoly, Töltéstava–Ásványráró, Pér–Mindszentpuszta, Darnózseli–Hegyeshalom, Levél–Rajka.


Címkék:

További hírek

Bajnokság
A hétvégi eredmények (október 20-21.)

2018-10-19 15:29:11

A hétvégi eredmények (október 20-21.)

A megyei csapatokat érintő bajnokságok eredményei.

Bajnokság
Sopron a hétvége fókuszában

2018-10-19 10:07:08

Sopron a hétvége fókuszában

Több érdekesnek ígérkező mérkőzést is rendeznek a Duna Takarék megyei I. osztály hétvégi fordulójában.

Bajnokság
A hétvégi eredmények (október 13-14.)

2018-10-12 10:26:27

A hétvégi eredmények (október 13-14.)

A megyei csapatokat érintő bajnokságok eredményei.

Bajnokság
A közösség erejével nyertek

2018-10-09 10:37:41

A közösség erejével nyertek

Az ETO és a Gyirmót korábbi labdarúgója, jelenleg a Herold Trans Ménfőcsanak játékosa, Weitner Ádám a hétvégén is kulcsszereplő volt csapata NB III-as bajnokiján, győztes gólt szerzett az utolsó percben az Andráshida ellen.

Értesítők, információk

2018-10-02 14:21:17

Fegyelmi határozat (október 2.)

Szponzorok