Ismét kupaforduló - frissítve!

2018. augusztus. 07., 15:38   |    

Ismét kupaforduló - frissítve!

Szerdán két mérkőzéssel folytatódtak a Magyar Kupa megyei selejtezői.

A 2. forduló eredményei: Abda-SC Sopron 3-1, Koroncó-Öttevény 0-5.
A Lébény, a Jánossomorja, a Bőny, a Csornai, a Lipót és a Pannonhalma erőnyerőként kerültek a 3. fordulóba.
A párosítás: Öttevény-Csorna, Abda-Bőny, Pannonhalma-Jánossomorja, Lipót-Lébény.
A mérkőzések időpontja: 2018. 08. 15., szerda, 18 óra.

Az első fordulóban húsz megyei együttes mérte össze tudását. A három körből álló területi selejtezőből négy csapat jut majd az országos táblára.

Magyar Kupa Megyei Selejtező, 1. forduló:
SFAC–Lipót 0-19
SC Sopron–Hegyeshalom 3-0
Koroncó–Győrszentiván 3-1
Jánossomorja–Bácsa 3-1
Öttevény–Nyúl 4-0
Bőny–Hegykő 2-1
Pannonhalma–Gönyű 4-3
Kapuvár–Csorna 1-1 - tizenegyesekkel: 3-5
Abda–Fertőszentmiklós 3-0
Lébény–Beled 0-0 - tizenegyesekkel: 5-3

Elkezdődtek a Keglovich László Megyei Kupa küzdelmei is, az első forduló mérkőzéseit.  A második fordulót augusztus 22-én rendezik. Eredmények:
Mecsér–Répcementi SE 1-4
Bogyoszló-Rábaszentandrás 1-4
Himod–Fertőd 5-1
Bajcs–Dunaszeg 1-6
Újkér–Iván 0-8
SVSE–Fertőrákos 5-0
Harka–Ágfalva 7-4
Egyházasfalu–Sopronkövesd 1-0
Agyagosszergény–Fertőendréd 4-5
Nagylózs–Lövő 0-2
Sarród–Pereszteg 1-7
Csapod–Nagycenk 3-4
Zsira–Répcevis 1-4
Sopronhorpács–Petőháza 2-3
Rábakecöl–Vitnyéd 3-10
Babót–Veszkény 1-2
Kisfalud–Mihályi 3-5
Osli–Kópháza 2-1
Farád–Rábapordány 0-3
Rábatamási–Rábapatona 2-4
Jobaháza–Enese 3-1
Szil–Bősárkány 0-5
Magyarkeresztúr–Kóny 0-3
Vág–Szany 1-3
Egyed–Rábacsécsény 2-3
Csikvánd–Bágyogszovát 5-2
Rábaszentmihály–Győri Cápák - elmaradt
Ikrény–Kunsziget 2-4
Gyarmat–DAC 0-5
Felpéc–Kajárpéc 1-1
Gyömöre–Tét 2-1
Győrszemere–Győrsövényház 2-1
Pázmándfalu–Börcs 1-2
Sokorópátka–Pápateszér 4-4
Markotabödöge–MITE 4-6
Tényő–Győrújbarát 0-7
Dunaszentpál–Dunakiliti 2-2
Bezi–Károlyháza 0-4
Bakonyszentkirály–Győrasszonyfa 1-3
Veszprémvarsány–Bakonyszentlászló 1-2
Győrladamér–Püski 1-5
Écs–Győrújfalu 2-8
Győrság–Nagyszentjános 0-12
Mosonudvar–Mosonszolnok 0-10
Újrónafő–Máriakálnok 0-12
Dunasziget–Bezenye 0-7
Várbalog–Halászi 0-3
Kimle–Hédervár 1-3
Mosonszentmiklós–Vámosszabadi 5-1
Mezőörs–Győrzámoly 0-3
Töltéstava–Ásványráró 5-1
Pér–Mindszentpuszta 13-1
Darnózseli–Hegyeshalom 2-3
Levél–Rajka 1-0

Címlapfotó: Járeb Jutka


Címkék:

További hírek

Általános
Válogatott röplabdásból tehetséges futballbíró

2018-03-21 10:33:03

Válogatott röplabdásból tehetséges futballbíró

Egy fiatal játékvezető karrierjében jelentős állomásához érkezett: a 25 éves győri Zám Zsolt idén februárban bekerült az NB III-as keretbe.

Általános
Ismét edzőképzés

2018-03-12 12:15:44

Ismét edzőképzés

Felhívjuk figyelmüket, hogy március 13-án 12 órától lehet az MLSZ Grassroots C tanfolyamra jelentkezni.

Általános
Edzőképzés: Baggio lesz az oktató

2018-02-22 13:23:41

Edzőképzés: Baggio lesz az oktató

Az MLSZ licencmegújító, nyolckredites pontszerző továbbképzést tart márciusban.

Általános
Palotai Károly búcsúztatása

2018-02-22 13:19:48

Palotai Károly búcsúztatása

Palotai Károly búcsúztatása február 26-án, hétfőn 15 órakor lesz a győri Szentlélek-templomban.

Értesítők, információk

2018-06-22 11:21:18

Fegyelmi határozat (június 21.)

Szponzorok