Aktuális eredmények (március 30. - április 1.)

2018. március. 30., 12:03   |    

Aktuális eredmények (március 30. - április 1.)

A megyei csapatokat érintő bajnokságok eredményei.

Merkantil Bank, NB II
28. forduló. Április 1., 16.30: Új! Kisvárda–Vác 1-0, Credobus-Mosonmagyaróvár-Budaörs 1-1, Szeged 2011–Soroksár 2-0, Soproni VSE–Nyíregyháza Spartacus 4-5, Kazincbarcika–Gyirmót FC Győr 2-3. 17.00: WKW-ETO FC Győr–Budafoki MTE 2-1, ZTE–Szolnok 2-3, Siófok–Békéscsaba 1-2, Csákvár–Cegléd 2-0. 19.00: MTK–Dorog 0-0.

NB III Nyugati csoport
21. forduló. Március 31., szombat: Veszprém–Pénzügyőr 3-0, Csepel–Érd 2-3, Andráshida–Pápai FC 2-0, THSE-Szabadkikötő–Csorna félbeszakadt, Ajka–Gyirmót FC Győr II 3-0. Április 1., vasárnap: Új! III. Ker. TVE–Videoton II 3-0, Kaposvár–Puskás Akadémia FC II 2-0, BKV Előre–Dunaharaszti 2-0.

Duna Takarék Megyei I. osztály
2018. 03. 30., péntek, 16 óra: Lébény-Gönyű 1-3.
21. forduló. 2018. 03. 31., szombat, 16 óra: SFAC–Rajka 0-0, Nyúl–Öttevény 2-0. 2018. 04. 01., vasárnap, 16 óra: Új! Kapuvár–Lébény 1-2, Ménfőcsanak–Lipót 1-1, Beled–Hegyeshalom 2-1, Gönyű–Hédervár 1-0, Bácsa–Fertőszentmiklós 1-1, Győrszentiván–Jánossomorja 0-0.

Aranyhal Étterem Megyei II. Győri csoport
2018. 03. 30., péntek, 13 óra: Nagyszentjános-DAC 2-2. 15 óra: Pápateszér-Kajárpéc 2-5. 16 óra: Győrasszonyfa-Győrújbarát 1-1.
20. forduló. 2018. 04. 01., vasárnap, 16 óra: Új! Pápateszér–Börcs 2-2, Győrújfalu–Rábapatona 1-1, Győrasszonyfa-Tarjánpuszta–Győrzámoly 1-1, Pannonhalma–Abda 0-2, Nagyszentjános–Koroncó 0-3, Enese–DAC 1-3, Tét–Győrújbarát 3-5, Kajárpéc–Bőny 3-4.

Orchidea Hotel Megyei II. Mosonmagyaróvári csoport
2018. 03. 30., péntek, 16 óra: Győrsövényház-Kimle 1-7. 17 óra: Püski-Máriakálnok 2-4.
20. forduló. 2018. 03. 31., szombat, 14 óra: Dunaszeg–MITE 5-0. 2018. 04. 01., vasárnap, 16 óra: Új! Püski–Mosonszentmiklós 1-2, Halászi–Kimle 4-3, Levél–Máriakálnok 0-5, Dunakiliti–Kunsziget 1-1, Győrsövényház–Darnózseli 2-2, Károlyháza–Bezenye 4-1, Mosonszolnok–Ásványráró 4-0.

Megyei II. Soproni csoport
20. forduló. 2018. 03. 31., szombat, 16 óra: Iván–Vitnyéd 6-3. 2018. 04. 01., vasárnap, 16 óra: Új! Bősárkány–Répcementi 0-2, Szany–Lövő 4-0, Hegykő–Kópháza 5-0, Rábaszentandrás–Nagycenk elmaradt, Rábapordány–Veszkény elmaradt, Petőháza–Sopronkövesd 5-0.

Pálya-Vasút Megyei III. Győr-Keleti csoport
2018. 03. 30., péntek, 15 óra: Veszprémvarsány-Pázmándfalu 3-1.
20. forduló. 2018. 03. 31., szombat, 16 óra: Ikrény–Tényő 2-0. 2018. 04. 01., vasárnap, 14 óra: Veszprémvarsány–Pér 3-1. 2018. 04. 01., vasárnap, 16 óra: Új! Pázmándfalu–Győri Cápák 3-0, Mezőörs–Bakonyszentkirály 1-9, Vámosszabadi–Écs elmaradt, Mindszentpuszta–Sokorópátka 2-0, Töltéstava–Győrság 3-2. 2018. 04. 01., vasárnap, 16.30 óra: Bakonyszentlászló–Bajcs 1-1.

Zefiro Megyei III. Győr-Mosonmagyaróvári csoport
20. forduló. 2018. 03. 31., szombat, 16 óra: Rábaszentmihály–Markotabödöge 1-5, MITE II–Mecsér elmaradt. 2018. 04. 01., vasárnap, 16 óra: Új! Újrónafő–Rábacsécsény 3-0, Dunaszentpál–Bezi 10-0, Győrszemere–Felpéc, Gyarmat–Kóny 2-4.

Megyei III. Mosonmagyaróvár-Északi csoport
17. forduló. 2018. 03. 31., szombat, 16 óra: Győrújfalu II–Dunasziget 0-4, Sport 36–Győrladamér 4-2, Mosonszentmiklós II–Várbalog 4-1. 2018. 04. 01., vasárnap, 11 óra: Új! Mosonudvar–Bácsa II 0-6.

Áki Mobil Megyei III. Csornai csoport
20. forduló. 2018. 03. 31., szombat, 16 óra: Magyarkeresztúr–Bágyogszovát 3-2. 2018. 04. 01., vasárnap, 16 óra: Új! Babót–Egyed 0-1, Rábakecöl–Szil 3-3, Kisfalud–Farád 2-4, Rábatamási–Mihályi 0-4, Vág–Himod 1-1, Bogyoszló–Osli 3-2.

Megyei III. Soproni A csoport
17. forduló. 2018. 04. 01., vasárnap, 16 óra: Új! Répcevis–Pereszteg 3-1, Fertőendréd–Fertőrákos 5-1, Sopronhorpács–Egyházasfalu 4-1, Nagylózs–Csapod 2-3.

Megyei III. Soproni B csoport
17. forduló. 2018. 03. 31., szombat, 16 óra: Harka–Agyagosszergény 2-2. 2018. 04. 01., vasárnap, 10 óra: Újkér–Fertőd II 5-3. 2018. 04. 01., vasárnap, 11 óra: Új! Und–Zsira 2-1.

Fotó: Járeb Jutka


Címkék:

További hírek

Bajnokság
Átigazolási körkép  - 2018

2018-07-11 15:47:27

Átigazolási körkép - 2018

Bajnokság
NB III: Elkészült a csoportok beosztása, ezekkel a csapatokkal játszik a Ménfőcsak

2018-07-11 14:29:11

NB III: Elkészült a csoportok beosztása, ezekkel a csapatokkal játszik a Ménfőcsak

Az MLSZ versenybizottsága elkészítette a 2018/2019-es NB III-as labdarúgó-bajnokság csoportbeosztását.

Bajnokság
Tanfolyam szervezőknek

2018-06-27 14:44:13

Tanfolyam szervezőknek

A Magyar Labdarúgó Szövetség Felnőttképzési Intézete Grassroots Önkéntes Szervezői Tanfolyamot hirdet Győr-Moson-Sopron megyében.

Bajnokság
Veretlenül, másodikként zárt Csehországban az amatőrválogatott

2018-06-24 21:04:24

Veretlenül, másodikként zárt Csehországban az amatőrválogatott

Gólnélküli döntetlennel zárta a Régiók Kupája selejtezőjét a magyar amatőrválogatott, így bár veretlenül zárt a csehországi viadalon, nem jutott ki a döntőbe.

Értesítők, információk

2018-06-22 11:21:18

Fegyelmi határozat (június 21.)

2018-06-12 14:20:16

Fegyelmi határozat (június 12.)

2018-06-05 20:48:22

Fegyelmi határozat (június 5.)

Szponzorok