Aktuális eredmények (március 17-18.)

2018. március. 17., 11:25   |    

Aktuális eredmények (március 17-18.)

A megyei csapatokat érintő bajnokságok eredményei.

Merkantil Bank, NB II
25. forduló. Március 16., péntek, 15.00: Budafoki MTE–MTK 2-3. Március 18., vasárnap, 14.00: Békéscsaba–WKW-ETO FC Győr 1-3. 15.00: Dorog–Soroksár elmaradt, Cegléd–ZTE elmaradt, Vác–Credobus-Mosonmagyaróvár elmaradt, Szolnok–Soproni VSE elmaradt, Budaörs–Szeged 2011 elmaradt, 17.00: Nyíregyháza Spartacus–Kazincbarcika elmaradt, Gyirmót FC Győr–Siófok elmaradt, Csákvár–Kisvárda elmaradt.

NB III Nyugati csoport
19. forduló. Március 16., péntek, 16.00: Kaposvár–Pápai FC 2-1. Március 17., szombat: III. Ker. TVE–Érd 0-2, Csepel–Csorna 2-2, Andráshida–Dunaharaszti 2-1. Március 18., vasárnap: THSE-Szabadkikötő–BKV Előre elmaradt, Veszprém–Gyirmót FC Győr II 2-2, Pénzügyőr–Videoton II elmaradt, Ajka–Puskás Akadémia FC II elmaradt.

Duna Takarák Megyei I. osztály
19. forduló. 2018. 03. 17., szombat, 15 óra: SFAC 1900–Lipót 0-5, Nyúl–Fertőszentmiklós 3-0. 2018. 03. 18., vasárnap, 15 óra: Kapuvár–Öttevény 0-2, Ménfőcsanak–Jánossomorja elmaradt, Beled–Rajka elmaradt, Gönyű–Hegyeshalom elmaradt, Bácsa–Győrszentiván elmaradt, Hédervár–Lébény 1-0.

Aranyhal Étterem Megyei II. Győri csoport
18. forduló. 2018. 03. 18., vasárnap, 15 óra: Győri csoport: Pápateszér–Rábapatona elmaradt, Győrújfalu–Kajárpéc elmaradt, Győrzámoly–Koroncó elmaradt, Győrasszonyfa-Tarjánpuszta–Győrújbarát elmaradt, Pannonhalma–Bőny elmaradt, Nagyszentjános–DAC elmaradt, Enese–Börcs elmaradt, Tét–Abda elmaradt.

Orchidea Hotel Megyei II. Mosonmagyaróvári csoport
18. forduló. 2018. 03. 17., szombat, 14 óra: Mosonszolnok–Dunaszeg 1-6. 2018. 03. 18., vasárnap, 15 óra: Püski–Bezenye elmaradt, Darnózseli–Mosonszentmiklós 1-3, Halászi–MITE elmaradt, Levél–Ásványráró elmaradt, Dunakiliti–Kimle 2-1, Győrsövényház–Kunsziget elmaradt, Károlyháza–Máriakálnok elmaradt.

Megyei II. Soproni csoport
18. forduló. 2018. 03. 17., szombat, 15 óra: Iván–Rábapordány 7-0. 2018. 03. 18., vasárnap, 15 óra: Bősárkány–Veszkény elmaradt, Szany–Vitnyéd elmaradt, Hegykő–Répcementi elmaradt, Rábaszentandrás–Kópháza 6-3, Fertőd–Sopronkövesd elmaradt, Petőháza–Lövő elmaradt.

Pálya-Vasút Megyei III. Győr-Keleti csoport
18. forduló. 2018. 03. 17., szombat, 15 óra: Ikrény–Sokorópátka 1-1. 2018. 03. 18., vasárnap, 10 óra: Bakonyszentlászló–Győri Cápák elmaradt. 2018. 03. 18., vasárnap, 15 óra: Veszprémvarsány–Bakonyszentkirály elmaradt, Pázmándfalu–Mezőörs elmaradt, Écs–Tényő elmaradt, Vámosszabadi–Győrság elmaradt, Mindszentpuszta–Bajcs elmaradt, Töltéstava–Pér elmaradt.

Zefiro Megyei III. Győr-Mosonmagyaróvári csoport
18. forduló. 2018. 03. 17., szombat, 15 óra: MITE II–Markotabödöge elmaradt, Rábaszentmihály–Bezi 6-0. 2018. 03. 18., vasárnap, 15 óra: Gyömöre–Rábacsécsény elmaradt, Újrónafő–Felpéc 0-0, Dunaszentpál–Kóny elmaradt, Győrszemere–Gyarmat elmaradt.

Megyei III. Mosonmagyaróvár-Északi csoport
15. forduló. 2018. 03. 17., szombat, 15 óra: Mosonszentmiklós II–Győrladamér 2-0, Győrújfalu II–Hotel Lajta Park 0-1. 2018. 03. 18., vasárnap, 10 óra: Mosonudvar–Kimle II elmaradt, Várbalog–Bácsa II elmaradt, Sport 36–Dunasziget elmaradt.

Áki Mobil Megyei III. Csornai csoport
18. forduló.2018. 03. 17., szombat, 15 óra: Magyarkeresztúr–Himod 0-10. 2018. 03. 18., vasárnap, 15 óra: Rábakecöl–Bágyogszovát elmaradt, Kisfalud–Osli elmaradt, Jobaháza–Rábatamási elmaradt, Szil–Farád elmaradt, Vág–Mihályi elmaradt, Bogyoszló–Egyed elmaradt.

Megyei III. Soproni A csoport
15. forduló. 2018. 03. 18., vasárnap, 15 óra: Répcevis–Nagylózs elmaradt, Fertőendréd–Csapod elmaradt, Sopronhorpács–Pereszteg elmaradt, Ágfalva–Fertőrákos elmaradt.

Megyei III. Soproni B csoport
15. forduló. 2018. 03. 17., szombat, 16 óra: Sarród–Agyagosszergény elmaradt. 2018. 03. 18., vasárnap, 10 óra: Újkér–Zsira elmaradt.


Címkék:

További hírek

Bajnokság
Előrelépés és változások

2019-01-18 09:41:09

Előrelépés és változások

A Győr-Moson-Sopron megyei labdarúgás aktuális helyzetéről Bolla Péter társadalmi elnök nyilatkozott a Kisalföldnek.

Bajnokság
Átigazolási tudnivalók

2019-01-07 16:06:28

Átigazolási tudnivalók

Ezúton tájékoztatjuk a megyei csapatok vezetőit, hogy a téli átigazolási időszak mind a felnőtt, az öregfiúk és valamennyi utánpótlás-korosztályban is egységesen 2019. január 15-től egészen 2019. február 14. éjfélig tart.

Bajnokság
A hétvégi eredmények (december 16.)

2018-12-14 10:51:09

A hétvégi eredmények (december 16.)

A megyei csapatokat érintő bajnokságok eredményei.

Értesítők, információk

2019-01-16 14:08:47

Fegyelmi határozat (január 16.)

2019-01-07 16:05:29

Fegyelmi határozat (január 8.)

2018-12-04 11:14:13

Fegyelmi határozat (december 4.)

Szponzorok