Aktuális eredmények (április 14-15.)

2018. április. 14., 10:18   |    

Aktuális eredmények (április 14-15.)

A megyei csapatokat érintő bajnokságok eredményei.

Merkantil Bank, NB II
30. forduló. Április 15., 16.30: Új! Szeged 2011–Gyirmót FC Győr 0-0, Kisvárda–Budafoki MTE 4-2, Cegléd–Békéscsaba 0-2, Soproni VSE–Soroksár 0-1, Credobus-Mosonmagyaróvár–Dorog 2-1, 17.00: ZTE–Budaörs 1-2, WKW-ETO FC Győr–Nyíregyháza Spartacus 1-0, Siófok–Szolnok 4-0, Csákvár–Vác 2-1, MTK–Kazincbarcika 4-1.

NB III Nyugati csoport
23. forduló. Április 14., szombat: Veszprém–Ajka 2-3, III. Ker. TVE–Pénzügyőr 1-0, THSE-Szabadkikötő–Érd 2-0, 16.00, Kaposvár–Gyirmót FC Győr II 1-0. Április 15., vasárnap: Új! Csepel–Videoton II 2-0, Andráshida–Puskás Akadémia FC II 1-2, BKV Előre–Pápai FC 2-1, Dunaharaszti–Csorna 0-0.

Duna Takarék Megyei I. osztály
23. forduló. 2018. 04. 14., szombat, 17 óra: SFAC–Hegyeshalom 3-0, Kapuvár–Hédervár 1-1, Nyúl–Lébény 3-0. 2018. 04. 15., vasárnap, 17 óra: Új! Ménfőcsanak–Rajka 9-0, Gönyű–Beled 1-0, Bácsa–Öttevény 1-4, Jánossomorja–Fertőszentmiklós 1-1, Győrszentiván–Lipót 0-5.
Elmaradt mérkőzések: 2018. 04. 18., szerda, 17 óra: Kapuvár-Fertőszentmiklós, Nyúl-Győrszentiván.

Aranyhal Étterem Megyei II. Győri csoport
22. forduló. 2018. 04. 15., vasárnap, 17 óra: Új! Pápateszér–DAC 1-3, Győrújfalu–Börcs 4-2, Pannonhalma–Győrújbarát 3-0, Bőny–Rábapatona 5-1, Koroncó–Győrasszonyfa-Tarjánpuszta 5-0, Enese–Nagyszentjános 1-2, Tét–Győrzámoly 2-4, Kajárpéc–Abda 2-1.

Orchidea Hotel Megyei II. Mosonmagyaróvári csoport
22. forduló. 2018. 04. 14., szombat, 17 óra: Dunaszeg–Kimle 4-3, MITE–Ásványráró 2-0. 2018. 04. 15., vasárnap, 17 óra: Új! Halászi–Kunsziget 4-2, Levél–Bezenye 1-11, Dunakiliti–Darnózseli 5-1, Győrsövényház–Mosonszentmiklós 1-2, Károlyháza–Püski 3-1, Mosonszolnok–Máriakálnok 1-0.

Megyei II. Soproni csoport
22. forduló. 2018. 04. 14., szombat, 17 óra: Iván–Lövő 3-4.
2018. 04. 15., vasárnap, 17 óra: Új! Bősárkány–Kópháza 6-0, Veszkény–Vitnyéd 1-4, Szany–Sopronkövesd 3-0, Hegykő–Nagycenk 4-0, Rábapordány–Répcementi 3-4, Petőháza–Fertőd 1-0.

Pálya-Vasút Megyei III. Győr-Keleti csoport
22. forduló. 2018. 04. 15. vasárnap, 12 óra: Új! Mindszentpuszta–Ikrény 0-6. 2018. 04. 15., vasárnap, 14 óra: Veszprémvarsány–Győrság 5-1. 2018. 04. 15., vasárnap, 17 óra: Pázmándfalu–Bajcs 1-1, Mezőörs–Pér 2-1, Bakonyszentkirály–Győri Cápák 7-0, Töltéstava–Écs 3-0, Vámosszabadi–Tényő  1-4, Bakonyszentlászló–Sokorópátka 1-2.

Zefiro Megyei III. Győr-Mosonmagyaróvári csoport
22. forduló. 2018. 04. 14., szombat, 17 óra: Rábaszentmihály–Mecsér 3-1. 2018. 04. 15., vasárnap, 17 óra: Új! Dunaszentpál–Markotabödöge 1-1, Győrszemere–Rábacsécsény 2-2, Gyarmat–Bezi 5-0, Kóny–Felpéc 0-3, Gyömöre–Csikvánd 1-4.

Megyei III. Mosonmagyaróvár-Északi csoport
19. forduló. 2018. 04. 14., szombat, 17 óra: Bácsa II–Hotel Lajta Park 0-1, Sport 36–Mosonszentmiklós II elmaradt, Dunasziget–Kimle II elmaradt. 2018. 04. 15., vasárnap, 12 óra: Új! Győrladamér–Győrújfalu II 0-0, Várbalog–Mosonudvar 11-1.

Áki Mobil Megyei III. Csornai csoport
22. forduló. 2018. 04. 14., szombat, 17 óra: Magyarkeresztúr–Szil 0-1. 2018. 04. 15., vasárnap, 17 óra: Új! Babót–Osli 1-2, Rábakecöl–Farád 2-3, Jobaháza–Egyed 2-2, Rábatamási–Himod 4-2, Vág–Bágyogszovát 0-2, Bogyoszló–Kisfalud 3-1.

Megyei III. Soproni A csoport
19. forduló. 2018. 04. 14., szombat, 17 óra: Ágfalva–Fertőendréd 1-3. 2018. 04. 15., vasárnap, 16 óra: Új! Fertőrákos–Nagylózs 5-2. 2018. 04. 15., vasárnap, 17 óra: Egyházasfalu–Répcevis 5-1, Pereszteg–Csapod 2-3.

Megyei III. Soproni B csoport
19. forduló. 2018. 04. 15., vasárnap, 12 óra: Új! Fertőd II–Und 2-3, Újkér-Zsira 6-2.


Címkék:

További hírek

Bajnokság
Átigazolási körkép  - 2018

2018-07-11 15:47:27

Átigazolási körkép - 2018

Bajnokság
NB III: Elkészült a csoportok beosztása, ezekkel a csapatokkal játszik a Ménfőcsak

2018-07-11 14:29:11

NB III: Elkészült a csoportok beosztása, ezekkel a csapatokkal játszik a Ménfőcsak

Az MLSZ versenybizottsága elkészítette a 2018/2019-es NB III-as labdarúgó-bajnokság csoportbeosztását.

Bajnokság
Tanfolyam szervezőknek

2018-06-27 14:44:13

Tanfolyam szervezőknek

A Magyar Labdarúgó Szövetség Felnőttképzési Intézete Grassroots Önkéntes Szervezői Tanfolyamot hirdet Győr-Moson-Sopron megyében.

Bajnokság
Veretlenül, másodikként zárt Csehországban az amatőrválogatott

2018-06-24 21:04:24

Veretlenül, másodikként zárt Csehországban az amatőrválogatott

Gólnélküli döntetlennel zárta a Régiók Kupája selejtezőjét a magyar amatőrválogatott, így bár veretlenül zárt a csehországi viadalon, nem jutott ki a döntőbe.

Értesítők, információk

2018-06-22 11:21:18

Fegyelmi határozat (június 21.)

2018-06-12 14:20:16

Fegyelmi határozat (június 12.)

2018-06-05 20:48:22

Fegyelmi határozat (június 5.)

Szponzorok