A hétvégi program (május 25-27.)

2018. május. 25., 15:18   |    

A hétvégi program (május 25-27.)

A megyei csapatokat érintő bajnokságok eredményei.

Merkantil Bank, NB II
37. forduló. Május 25., péntek, 20.00: MTK–Kisvárda 2-3. Május 27., vasárnap, 17.00: Gyirmót–Budafoki MTE 1-2, Budaörs–Szolnok 1-0, Nyíregyháza Spartacus–Vác 2-0, Dorog–Békéscsaba 1-3, Soroksár–Cegléd 3-0, Kazincbarcika–Csákvár 0-2, Szeged 2011–Siófok 1-1,  Soproni VSE–ZTE 1-3, Credobus-Mosonmagyaróvár–WKW-ETO FC Győr 2-3.

NB III Nyugati csoport
29. forduló. Május 25., péntek, 18.00: Pápai FC–Videoton II 3-1. Május 27., vasárnap, 17.30: Veszprém–Csepel 2-3, Andráshida–Kaposvár 0-2, THSE-Szabadkikötő–III. Ker. TVE 2-2, BKV Előre–Ajka 3-1, Dunaharaszti–Pénzügyőr 1-2, Csorna–Gyirmót FC Győr II 0-1, Érd–Puskás Akadémia FC II 0-3.

Duna Takarék Megyei I. osztály
29. forduló. 2018. 05. 27., vasárnap, 17 óra: Ménfőcsanak–SFAC 6-0, Gönyű–Nyúl 3-2, Bácsa–Kapuvár 4-0, Öttevény–Rajka 1-0, Lipót–Lébény 4-1, Fertőszentmiklós–Hegyeshalom 2-2, Jánossomorja–Hédervár 2-3, Győrszentiván–Beled 1-3.

Aranyhal Étterem Megyei II. Győri csoport
28. forduló. 2018. 05. 26., szombat, 17 óra: Kajárpéc–Győrasszonyfa-Tarjánpuszta 3-3. 2018. 05. 27., vasárnap, 17 óra: Pápateszér–Koroncó 1-10, Győrújfalu–Enese 3-1, Pannonhalma–Tét 2-0, Rábapatona–Győrzámoly 2-6, Bőny–Nagyszentjános 3-1, Abda–DAC 2-0, Börcs–Győrújbarát 2-11.

Orchidea Hotel Megyei II. Mosonmagyaróvári csoport
28. forduló. 2018. 05. 26., szombat, 17 óra: Dunaszeg–Győrsövényház 9-0, MITE–Püski 6-1. 2018. 05. 27., vasárnap, 17 óra: Ásványráró–Darnózseli 0-8, Halászi–Dunakiliti 4-7, Kimle–Bezenye 4-1, Levél–Mosonszentmiklós 2-6, Máriakálnok–Kunsziget 6-3, Mosonszolnok–Károlyháza 5-2.

Megyei II. Soproni csoport
28. forduló. 2018. 05. 25., péntek, 18 óra: Iván–Petőháza 1-3. 2018. 05. 26., szombat, 17 óra: Répcementi–Sopronkövesd 5-0, Vitnyéd–Nagycenk 12-0. 2018. 05. 27., vasárnap, 17 óra: Bősárkány–Hegykő 4-3, Lövő–Kópháza 1-3, Veszkény–Fertőd 0-2, Rábapordány–Rábaszentandrás 2-3.

Pálya-Vasút Megyei III. Győr-Keleti csoport
28. forduló. 2018. 05. 27., vasárnap, 12 óra: Bakonyszentkirály–Ikrény 2-0. 2018. 05. 27., vasárnap, 14 óra: Veszprémvarsány–Töltéstava 4-3. 2018. 05. 27., vasárnap, 17 óra: Pázmándfalu–Mindszentpuszta 2-1, Mezőörs–Vámosszabadi 5-1, Pér–Sokorópátka 9-0, Bajcs–Győrság 0-3.
Elhalasztott mérkőzés: 2018. 06. 01., péntek, 18 óra: Mindszentpuszta-Győri Cápák 1-6.

Zefiro Megyei III. Győr-Mosonmagyaróvári csoport
28. forduló. 2018. 05. 27., vasárnap, 12 óra: Dunaszentpál–Rábaszentmihály 9-1. 2018. 05. 27., vasárnap, 17 óra: Győrszemere–Gyömöre 6-6, Gyarmat–MITE II 1-1, Kóny–Csikvánd 1-3, Felpéc–Mecsér 0-0, Rábacsécsény–Markotabödöge 1-5.

Megyei III. Mosonmagyaróvár-Északi csoport
25. forduló. 2018. 05. 26., szombat, 17 óra: Győrújfalu II–Kimle II 3-5, Mosonszentmiklós II–Hotel Lajta Park 4-1. 2018. 05. 27., vasárnap, 12 óra: Mosonudvar–Dunasziget 1-1, Várbalog–Győrladamér 10-1.
Elhalasztott mérkőzés: 2018. 05. 31., csütörtök, 18 óra: Dunasziget-Kimle II 2-2.

Áki Mobil Megyei III. Csornai csoport
28. forduló. 2018. 05. 26., szombat, 17 óra: Mihályi–Kisfalud 1-1. 2018. 05. 27., vasárnap, 12 óra: Vág–Magyarkeresztúr 4-0. 2018. 05. 27., vasárnap, 17 óra: Babót–Farád 0-1, Himod–Osli 3-3, Jobaháza–Bogyoszló 1-2, Rábatamási–Rábakecöl 4-1, Egyed–Bágyogszovát 1-2.

Megyei III. Soproni A csoport
25. forduló. 2018. 05. 27., vasárnap, 17 óra: Répcevis–Csapod 0-5, Fertőendréd–Pereszteg 2-0, Sopronhorpács–Fertőrákos 1-5, Ágfalva–Egyházasfalu 3-3.

Megyei III. Soproni B csoport
25. forduló. 2018. 05. 26., szombat, 17 óra: Sarród–Fertőd II 4-5, Harka–Zsira 3-0. 2018. 05. 27., vasárnap, 10 óra: Agyagosszergény-Újkér 8-1.


Címkék:

További hírek

Bajnokság
Ezekre figyeljenek a csapatok - Tudnivalók a bajnokság előtt

2018-06-19 14:13:56

Ezekre figyeljenek a csapatok - Tudnivalók a bajnokság előtt

Cikkünkben mellékeljük a 2018/2019. évi bajnoksággal kapcsolatos főbb tudnivalókat.

Bajnokság
Változás a nevezési eljárásban

2018-06-19 13:48:03

Változás a nevezési eljárásban

Megváltoznak a 2018/2019-es bajnokságok a nevezési eljárásai.

Bajnokság
Ismét nyert és az első helyért játszik az amatőrválogatott

2018-06-18 11:24:57

Ismét nyert és az első helyért játszik az amatőrválogatott

Második mérkőzését is megnyerte az UEFA Régiók Kupája selejtezőjében a magyar amatőrválogatott.

Bajnokság
Harmadosztályba jutott  a Ménfőcsanak

2018-06-18 10:16:20

Harmadosztályba jutott a Ménfőcsanak

Bár a visszavágón kikapott, egy gólt megőrzött előnyéből, így a Ménfőcsanak ősztől az NB III-ban kezdheti a következő szezont.

Értesítők, információk

2018-06-22 11:21:18

Fegyelmi határozat (június 21.)

2018-06-12 14:20:16

Fegyelmi határozat (június 12.)

2018-06-05 20:48:22

Fegyelmi határozat (június 5.)

Szponzorok