A hétvégi program (május 19-21.)

2018. május. 18., 19:45   |    

A hétvégi program (május 19-21.)

A megyei csapatokat érintő bajnokságok eredményei.

Merkantil Bank, NB II
36. forduló. Május 20., 17.00: Vác–Budaörs 1-1, Szolnok–Budafoki MTE 1-2, WKW-ETO FC Győr–Soproni VSE 3-2, Kisvárda–Szeged 2011 1-1, Siófok–Kazincbarcika 1-2, Csákvár–Soroksár 1-2, Cegléd–Dorog 1-1, Békéscsaba–Nyíregyháza Spartacus 3-1, Credobus-Mosonmagyaróvár–Gyirmót FC Győr 3-0. Május 20., 19.00: ZTE–MTK 5-4.

NB III Nyugati csoport
28. forduló. Május 19., szombat, 19.30: III. ker. TVE–Andráshida 0-1, Kaposvár–Csepel 1-0, Pénzügyőr–BKV Előre 1-1, Ajka–THSE-Szabadkikötő 4-0, Érd–Veszprém 2-0. Május 20., vasárnap, 11.00: Videoton II–Csorna 3-0, Puskás Akadémia FC II–Pápai FC 5-1. Május 20., vasárnap, 17.30: Gyirmót FC Győr II–Dunaharaszti 2-2.

Duna Takarék Megyei I. osztály
28. forduló. 2018. 05. 19., szombat, 17 óra: SFAC–Nyúl 2-3, Hegyeshalom–Jánossomorja 2-4. 2018. 05. 20., vasárnap, 17 óra: Kapuvár–Ménfőcsanak 0-1, Rajka–Lipót 0-7, Beled–Bácsa 1-1, Öttevény–Gönyű 5-0, Lébény–Fertőszentmiklós 2-0, Hédervár–Győrszentiván 2-3.
Elhalasztott mérkőzések: 2018. 05. 23., szerda, 18 óra: Hegyeshalom-Rajka, Bácsa-Győrszentiván, Nyúl-Kapuvár.

Aranyhal Étterem Megyei II. Győri csoport
27. forduló. 2018. 05. 19., szombat, 17 óra: Koroncó–Börcs 8-0, Győrújbarát–Abda 5-2. 2018. 05. 20., vasárnap, 17 óra: Győrzámoly–Bőny 2-4, Győrasszonyfa-Tarjánpuszta–Győrújfalu 3-3, Nagyszentjános–Kajárpéc 4-2, DAC–Rábapatona 1-2, Enese–Pannonhalma 0-3, Tét–Pápateszér 7-0.
Elhalasztott mérkőzés: 2018. 05. 23., szerda, 18 óra: Győrzámoly-Győrújbarát.

Orchidea Hotel Megyei II. Mosonmagyaróvári csoport
27. forduló. 2018. 05. 20., vasárnap, 17 óra: Püski–Dunaszeg 1-5, Darnózseli–MITE 4-2, Bezenye–Ásványráró 6-0, Dunakiliti–Levél 11-0, Győrsövényház–Mosonszolnok 2-7, Károlyháza–Halászi 3-2, Kunsziget–Kimle 0-5, Mosonszentmiklós–Máriakálnok 3-3.
Elhalasztott mérkőzés: 2018. 05. 23., szerda, 18 óra: Levél-Dunaszeg.

Megyei II. Soproni csoport
27. forduló. 2018. 05. 20., vasárnap, 17 óra: Hegykő–Szany 1-4, Rábaszentandrás–Iván 2-1, Sopronkövesd–Vitnyéd 1-9, Kópháza–Répcementi 3-4, Fertőd–Rábapordány 0-2, Nagycenk–Veszkény 0-7, Petőháza–Bősárkány 2-1.

Pálya-Vasút Megyei III. Győr-Keleti csoport
27. forduló. 2018. 05. 19., szombat, 17 óra: Ikrény–Mezőörs 3-0. 2018. 05. 20., vasárnap, 12 óra: Töltéstava–Bakonyszentlászló 5-2. 2018. 05. 20., vasárnap, 17 óra: Vámosszabadi–Pázmándfalu 5-1, Mindszentpuszta–Veszprémvarsány 2-7, Tényő–Bajcs 7-2, Győrság–Pér 3-1, Sokorópátka–Győri Cápák 3-8, Écs–Bakonyszentkirály 2-9.
Elhalasztott mérkőzés: 2018. 05. 23., szerda, 18 óra: Pázmándfalu-Tényő.

Zefiro Megyei III. Győr-Mosonmagyaróvári csoport
27. forduló. 2018. 05. 19., szombat, 17 óra: MITE II–Győrszemere 1-5, Rábaszentmihály–Újrónafő 3-0. 2018. 05. 20., vasárnap, 15 óra: Csikvánd–Gyarmat 4-0. 2018. 05. 20., vasárnap, 17 óra: Mecsér–Kóny 3-2, Gyömöre–Dunaszentpál 2-5, Markotabödöge–Bezi 15-0.

Megyei III. Mosonmagyaróvár-Északi csoport
24. forduló. 2018. 05. 19., szombat, 17 óra: Hotel Lajta Park–Győrújfalu II 6-1, Bácsa II–Várbalog 2-3, Dunasziget–Sport 36 2-4, Győrladamér–Mosonszentmiklós II 0-5. 2018. 05. 19., szombat, 18 óra: Mosonudvar–Kimle II 1-6.
Elhalasztott mérkőzés: 2018. 05. 21., hétfő, 17 óra: Új! Kimle II-Sport 36 3-2.

Áki Mobil Megyei III. Csornai csoport
27. forduló. 2018. 05. 19., szombat, 17 óra: Magyarkeresztúr–Babót 0-8. 2018. 05. 20., vasárnap, 17 óra: Farád–Egyed 2-1, Rábakecöl–Jobaháza 1-4, Bágyogszovát–Himod 1-6, Kisfalud–Rábatamási 0-2, Szil–Mihályi 1-2, Bogyoszló–Vág 5-2.

Megyei III. Soproni A csoport
24. forduló. 2018. 05. 19., szombat, 16 óra: Nagylózs–Répcevis félbeszakadt. 2018. 05. 20., vasárnap, 17 óra: Csapod–Fertőendréd 3-4, Pereszteg–Sopronhorpács 2-3, Fertőrákos–Ágfalva 4-0.

Megyei III. Soproni B csoport
24. forduló. 2018. 05. 19., szombat, 17 óra: Zsira–Újkér 1-3, Agyagosszergény–Sarród elmaradt.
Elhalasztott mérkőzés: 2018. 05. 21., hétfő, 17 óra: Új! Zsira-Sarród 3-2.


Címkék:

További hírek

Bajnokság
A hétvégi eredmények (október 20-21.)

2018-10-19 15:29:11

A hétvégi eredmények (október 20-21.)

A megyei csapatokat érintő bajnokságok eredményei.

Bajnokság
Sopron a hétvége fókuszában

2018-10-19 10:07:08

Sopron a hétvége fókuszában

Több érdekesnek ígérkező mérkőzést is rendeznek a Duna Takarék megyei I. osztály hétvégi fordulójában.

Bajnokság
A hétvégi eredmények (október 13-14.)

2018-10-12 10:26:27

A hétvégi eredmények (október 13-14.)

A megyei csapatokat érintő bajnokságok eredményei.

Bajnokság
A közösség erejével nyertek

2018-10-09 10:37:41

A közösség erejével nyertek

Az ETO és a Gyirmót korábbi labdarúgója, jelenleg a Herold Trans Ménfőcsanak játékosa, Weitner Ádám a hétvégén is kulcsszereplő volt csapata NB III-as bajnokiján, győztes gólt szerzett az utolsó percben az Andráshida ellen.

Értesítők, információk

2018-10-02 14:21:17

Fegyelmi határozat (október 2.)

Szponzorok