A hétvégi program (június 9-10.)

2018. június. 09., 10:43   |    

A hétvégi program (június 9-10.)

A megyei csapatokat érintő bajnokságok eredményei.

NB III-as osztályozó
1. mérkőzés. 2018. 06. 09., szombat, 17.30 óra: Ménfőcsanak–SBTC 4-2.

Aranyhal Étterem Megyei II. Győri csoport
30. forduló. 2018. 06. 09., szombat, 16 óra: Abda–Nagyszentjános 2-0. 2018. 06. 10., vasárnap, 17 óra: Győrújfalu–Pápateszér 13-0, Pannonhalma–Koroncó 2-2, Rábapatona–Győrasszonyfa-Tarjánpuszta 1-4, Bőny–Enese 5-2, Börcs–Győrzámoly 0-4, Győrújbarát–DAC 1-1, Kajárpéc–Tét 1-3.

Orchidea Hotel Megyei II. Mosonmagyaróvári csoport
30. forduló. 2018. 06. 09., szombat, 17 óra: MITE–Károlyháza 7-1. 2018. 06. 10., vasárnap, 17 óra: Ásványráró–Győrsövényház 1-6, Dunaszeg–Dunakiliti 5-0, Halászi–Mosonszentmiklós 5-3, Kimle–Püski 3-0, Kunsziget–Bezenye 3-4, Máriakálnok–Darnózseli 2-1, Mosonszolnok–Levél 12-1.

Megyei II. Soproni csoport
30. forduló. 2018. 06. 10., vasárnap, 17 óra: Iván–Szany 1-5, Lövő–Nagycenk 3-2, Petőháza-Veszkény 4-1, Répcementi–Fertőd 4-1, Vitnyéd–Rábaszentandrás 3-2, Rábapordány–Hegykő 1-4, Kópháza–Sopronkövesd 4-0.

Pálya-Vasút Megyei III. Győr-Keleti csoport
29. forduló. 2018. 06. 10., vasárnap, 12 óra: Pázmándfalu-Bakonyszentlászló 7-1. 2018. 06. 10., vasárnap, 14 óra: Veszprémvarsány-Tényő 1-1. 2018. 06. 10., vasárnap, 17 óra: Győrság-Sokorópátka 2-1, Mezőörs-Töltéstava 2-2, Bakonyszentkirály-Mindszentpuszta 4-2, Győri Cápák-Vámosszabadi 6-2, Pér-Ikrény 1-1.

Zefiro Megyei III. Győr-Mosonmagyaróvári csoport
30. forduló. 2018. 06. 10., vasárnap, 12 óra: Gyarmat–Rábaszentmihály 2-1. 2018. 06. 10., vasárnap, 17 óra: Győrszemere-Újrónafő 2-1, Kóny–Gyömöre 1-0, Felpéc-MITE II 2-1, Bezi-Csikvánd 0-9, Rábacsécsény-Mecsér 4-6.

Megyei III. Mosonmagyaróvár-Északi csoport
27. forduló. 2018. 06. 09., szombat, 17 óra: Hotel Lajta Park–Dunasziget 2-1, Győrújfalu II–Bácsa II 1-9, Sport 36–Várbalog 2-4, Mosonudvar–Győrladamér 4-1, Mosonszentmiklós II–Kimle II 5-2.
Elmaradt mérkőzés: 2018.06.13., szerda, 18 óra: Sport 36-Bácsa II 2-9.

Áki Mobil Megyei III. Csornai csoport
30. forduló. 2018. 06. 10., vasárnap, 17 óra: Farád–Vág 4-1, Mihályi–Bogyoszló 2-4, Bágyogszovát–Osli 2-4, Himod–Kisfalud 4-2, Jobaháza–Babót 4-0, Rábatamási–Magyarkeresztúr 5-1, Egyed–Szil 3-1.

Megyei III. Soproni A csoport
27. forduló. 2018. 06. 10., vasárnap, 16 óra: Nagylózs–Pereszteg 2-2. 2018. 06. 10., vasárnap, 17 óra: Répcevis–Fertőrákos 2-4, Fertőendréd–Egyházasfalu 5-2, Sopronhorpács–Ágfalva 1-2.

Megyei III. Soproni B csoport
27. forduló. 2018. 06. 09., szombat, 17 óra: Harka–Fertőd II 3-0. 2018. 06. 10., 10 óra: Újkér–Sarród 4-3. 2018. 06. 10., 12 óra: Und–Agyagosszergény 1-5.


Címkék:

További hírek

Bajnokság
A hétvégi eredmények (augusztus 18-19.)

2018-08-17 12:59:43

A hétvégi eredmények (augusztus 18-19.)

A megyei csapatokat érintő bajnokságok eredményei.

Bajnokság
Győzött a Ménfőcsanak - a hétvégi eredmények (augusztus 11-12.)

2018-08-10 11:07:21

Győzött a Ménfőcsanak - a hétvégi eredmények (augusztus 11-12.)

A megyei csapatokat érintő bajnokságok eredményei.

Bajnokság
Pályaépítési program

2018-08-05 13:37:46

Pályaépítési program

Az új pályázati kör a korábban megküldött ütemterv szerint 2018. augusztus 10-én indul.

Bajnokság
Kupafordulóval kezdődik az ősz

2018-08-02 13:16:41

Kupafordulóval kezdődik az ősz

Augusztus első hétvégéjén megkezdődnek a Magyar Kupa területi selejtezői és fordulót rendeznek a Keglovich Megyei Kupában is.

Értesítők, információk

2018-06-22 11:21:18

Fegyelmi határozat (június 21.)

Szponzorok