Aktuális eredmények (április 7-8.)

2018. április. 07., 11:33   |    

Aktuális eredmények (április 7-8.)

A megyei csapatokat érintő bajnokságok eredményei.

Merkantil Bank, NB II
29. forduló. Április 8., 16.30: Új! Vác–Siófok 1-1, Budaörs–WKW-ETO FC Győr 5-2, Dorog–Soproni VSE 1-1, Soroksár–MTK 4-2, Kazincbarcika–Szeged 2011 1-1, 17.00: Nyíregyháza Spartacus–Credobus-Mosonmagyaróvár 0-1, Gyirmót FC Győr–Cegléd 0-0, Békéscsaba–Csákvár 1-1, Budafoki MTE–ZTE 0-0, 19.30: Szolnok–Kisvárda 0-1.

NB III Nyugati csoport
22. forduló. Április 7., szombat: Érd–Andráshida 3-0, Gyirmót FC Győr II–III. Ker. TVE 1-2,  Csorna–BKV Előre 0-1, Pápai FC–THSE-Szabadkikötő 2-0. Április 8., vasárnap: Új! Videoton II–Kaposvár 2-2, Puskás Akadémia FC II–Csepel 1-0, Pénzügyőr–Ajka 0-2, Dunaharaszti–Veszprém 2-2.

Duna Takarék Megyei I. osztály
22. forduló. 2018. 04. 07., szombat, 17 óra: Hegyeshalom–Kapuvár 1-2. 2018. 04. 08., vasárnap, 17 óra: Új! Rajka–Nyúl 0-4, Öttevény–Ménfőcsanak 0-1, Lébény–SFAC 2-1, Lipót–Bácsa 6-1, Fertőszentmiklós–Győrszentiván 1-3, Hédervár–Beled 1-2, Jánossomorja–Gönyű 3-1.

Aranyhal Étterem Megyei II. Győri csoport
21. forduló. 2018. 04. 07., szombat, 17 óra: Győrújbarát–Pápateszér 16-0-ás állásnál félbeszakadt. 2018. 04. 08., vasárnap, 17 óra: Új! Győrzámoly–Enese 4-1, Rábapatona–Kajárpéc 2-3, Nagyszentjános–Győrasszonyfa-Tarjánpuszta 3-0, DAC–Tét 1-3, Koroncó–Bőny 3-0, Abda–Győrújfalu 0-0, Börcs–Pannonhalma 1-2.

Orchidea Hotel Megyei II. Mosonmagyaróvári csoport
21. forduló. 2018. 04. 08., vasárnap, 17 óra: Új! Püski–Győrsövényház 5-1, Darnózseli–Károlyháza 0-1, Ásványráró–Dunaszeg 0-5, Kimle–Mosonszolnok 1-3, Bezenye–Dunakiliti 0-0, Kunsziget–Levél 9-0, Máriakálnok–Halászi 2-0, Mosonszentmiklós–MITE 4-0.

Megyei II. Soproni csoport
21. forduló. 2018. 04. 07., szombat, 17 óra: Répcementi–Iván 6-2, Vitnyéd–Rábapordány 4-0. 2018. 04. 08., vasárnap, 17 óra: Új! Lövő–Bősárkány 1-0, Sopronkövesd–Hegykő 1-2, Kópháza–Szany 2-1, Fertőd–Rábaszentandrás 0-4, Nagycenk–Petőháza 0-9.

Pálya-Vasút Megyei III. Győr-Keleti csoport
21. forduló. 2018. 04. 07., szombat, 17 óra: Ikrény–Vámosszabadi 4-1. 2018. 04. 08., vasárnap, 12 óra: Új! Győrság–Bakonyszentlászló 6-1. 2018. 04. 08., vasárnap, 15.30 óra: Écs–Mindszentpuszta 2-2. 2018. 04. 08., vasárnap, 17 óra: Sokorópátka–Töltéstava 4-3, Tényő–Bakonyszentkirály 1-0, Győri Cápák–Mezőörs 1-0, Pér–Pázmándfalu 1-2, Bajcs–Veszprémvarsány 0-0.

Zefiro Megyei III. Győr-Mosonmagyaróvári csoport
21. forduló.. 2018. 04. 08., vasárnap, 17 óra: Új! Mecsér–Gyömöre 6-3, Csikvánd–MITE II 11-1, Felpéc–Gyarmat 1-1, Bezi–Győrszemere 0-2, Rábacsécsény–Dunaszentpál 2-1, Markotabödöge–Újrónafő 1-0.

Megyei III. Mosonmagyaróvár-Északi csoport
18. forduló. 2018. 04. 07., szombat, 16 óra: Bácsa II–Győrújfalu II 0-0, Dunasziget–Hotel Lajta Park 0-4, Kimle II–Mosonszentmiklós II 6-3. 2018. 04. 08., vasárnap, 11 óra: Új! Győrladamér–Mosonudvar 6-1, Várbalog–Sport 36 3-1.

Áki Mobil Megyei III. Csornai csoport
21. forduló. 2018. 04. 07., szombat, 17 óra: Osli–Magyarkeresztúr 2-0. 2018. 04. 08., vasárnap, 17 óra: Új! Farád–Mihályi 1-1, Bágyogszovát–Babót 1-2, Himod–Jobaháza 0-0, Kisfalud–Rábakecöl 2-1, Szil–Bogyoszló 1-4, Egyed–Vág 1-0.

Megyei III. Soproni A csoport
18. forduló. 2018. 04. 08., vasárnap, 16 óra: Új! Egyházasfalu–Fertőendréd 2-2, Pereszteg–Nagylózs 3-1, Fertőrákos–Répcevis 5-3, Ágfalva–Sopronhorpács 1-1.

Megyei III. Soproni B csoport
18. forduló. 2018. 04. 07., szombat, 17 óra: Sarród–Újkér 5-1, Agyagosszergény–Und 6-1. 2018. 04. 08., vasárnap, 11 óra: Új! Fertőd II–Harka 4-4.


Címkék:

További hírek

Bajnokság
Átigazolási körkép  - 2018

2018-07-11 15:47:27

Átigazolási körkép - 2018

Bajnokság
NB III: Elkészült a csoportok beosztása, ezekkel a csapatokkal játszik a Ménfőcsak

2018-07-11 14:29:11

NB III: Elkészült a csoportok beosztása, ezekkel a csapatokkal játszik a Ménfőcsak

Az MLSZ versenybizottsága elkészítette a 2018/2019-es NB III-as labdarúgó-bajnokság csoportbeosztását.

Bajnokság
Tanfolyam szervezőknek

2018-06-27 14:44:13

Tanfolyam szervezőknek

A Magyar Labdarúgó Szövetség Felnőttképzési Intézete Grassroots Önkéntes Szervezői Tanfolyamot hirdet Győr-Moson-Sopron megyében.

Bajnokság
Veretlenül, másodikként zárt Csehországban az amatőrválogatott

2018-06-24 21:04:24

Veretlenül, másodikként zárt Csehországban az amatőrválogatott

Gólnélküli döntetlennel zárta a Régiók Kupája selejtezőjét a magyar amatőrválogatott, így bár veretlenül zárt a csehországi viadalon, nem jutott ki a döntőbe.

Értesítők, információk

2018-06-22 11:21:18

Fegyelmi határozat (június 21.)

2018-06-12 14:20:16

Fegyelmi határozat (június 12.)

2018-06-05 20:48:22

Fegyelmi határozat (június 5.)

Szponzorok